В лагера на Лудогорец са толкова шокирани от отпадането във втория квалификационен кръг на Шампионската лига, че играчите дори не си говорили по време на тренировки.
Това заяви играчът на тима от Разград Джоди Лукоки пред холандското издание Soccernews. Той сподели, че футболистите са силно засрамени от отпадането си от молдовския Милсами. В отбора има опасения, че някои от основните футболисти може да решат да напуснат.
„Никой не може да даде обяснение какво се случи. Никой не иска да говори с другите от срам. С цялото ми уважение към съперника, но това, че отпаднахме от тях си е истински срам. Аз дори не бях чувал за Милсами. Те дори нямат стадион. Играхме на някаква ливада. Те минаха два пъти центъра и ни вкараха два гола.
Страхувам се от масово напускане на футболисти в отбора. Върджил Мисидждан иска да играе на по-високо ниво, а има и много оферти към него. Все пак за мен трансферът в Лудогорец е крачка на пред. Сега ще се съсредоточим в първенството. Трябва да спечелим титлата. После ще се реваншираме в Шампионската лига.“, заяви Лукоки.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА