Манчестър Юнайтед съсипа европейския шампион Барселона с 3:1 пред около 70 хиляди души на "Ливайс Стейдиъм" в Санта Клара, Калифорния, в среща от приятелския турнир Интернешънъл Чемпиънс Къп. Интересно е обаче да се отбележи, че каталунците бяха без куп звезди сред които Алвеш, Меси и Неймар, които участваха на Копа Америка и пропуснаха срещата.
Юнайтед, от своя страна, заложи на много силен състав, като личаха имената на новите попълнения Депай, Дармиан и Шнейдерлин.
Руни откри резултата за Юнайтед още в 8-ата минута, в 65-ата Лингард удвои аванса на "Червените дяволи", a Барса да намали чрез Рафиня в 90-ата минута. В 91-aта минута на срещата обаче Янузай оформи крайното 1:3.
В този мач гол на Луис Суарес бе отменен заради засада, а освен това Барса достигна до цели три греди, като две от тях бяха именно дело на уругваеца.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА