20 Септември, 2015 20:27 789 0

Норич измъкна точка от Ливърпул

  • ливърпул-
  • норич-
  • руди-
  • ингс-
  • мартин

Ливърпул с пети пореден мач без победа във всички турнири

Норич измъкна точка от Ливърпул - 1
Снимка: БТА/АР
Норич измъкна 1:1 при гостуването си на Ливърпул в мач от 6-ия кръг на английската Висша лига. Домакините имаха тотално надмощие в повечето време от двубоя, но вратарят на "канарчетата" Джин Руди беше феноменален и спаси всичко възможно. За първи път от много време титуляр за "червените" започна Даниел Стъридж, но и той не успя да помогне на отбора да запише първа победа от четири срещи.
 
Головете на "Анфийлд" вкараха Дани Ингс за домакините, но след това капитанът на гостите Мартин изравни след грешка на Симон Миньоле. В класирането  Ливърпул е на 13-то място с 8 точки, Норич има същия актив, но е на 11-та позиция.
 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА