ЦСКА надделя драматично над шампиона Марек

• волейбол-
  • александър попов
ЦСКА надделя драматично над шампиона Марек - 1
Снимка: БФ Волейбол

ЦСКА победи Марек "Юнион-Ивкони" с 3:2 гейма (22:25, 25:21, 18:25, 25:21, 15:10) в среща от четвъртия кръг на волейболната ни Суперлига, която се игра пред около 450 зрители, изпълнили столичната зала „Васил Симов“.

Шампионите водеха с 2:1 гейма, но играчите на Александър Попов не се предадоха и направиха страхотен обрат. Поражението е второ подред за дупничани, които в началото на седмицата загубиха като домакини от Монтана с 1:3.

Преди началото на мача с минута мълчание бяха почетени починалите през седмицата бивш международен съдия Живко Манолов и бивш национал и треньор Александър Тренев.

В другия двубой от този кръг, който се игра днес,Нефтохимик 2010 записа четвърта поредна победа. Волейболистите на Петър Дочев спечелиха домакинството си на Пирин (Разлог) с 3:0 (25:21, 25:21, 26:24). Бургазлии са едноличен лидер в Суперлигата с пълен актив от 12 точки и едва два загубени гейма.