23 Март, 2016 15:28 1 042 0

Борусия Дортмунд иска да си върне Гьотце

  • гьотце-
  • байерн мюнхен-
  • борусия дортмунд-
  • трансфер

Вестфалци подготвят оферта за халфа

Борусия (Дортмунд) планира да си върне халфа Марио Гьотце от Байерн съобщава „Билд”. 23-годишният футболист, вкарал победния гол за Германия срещу Аржентина в продълженията на финала на Мондиал 2014 в Бразилия, не е доволен от ролята си на резерва при баварците, а от Борусия обмислят да отправят оферта.

Гьотце игра за „жълто-черните” в периода 2008 - 2013 година, но след изненадващия си трансфер в Байерн не успя да се наложи при баварците. От началото на годината той е играл само 54 минути за тима от Мюнхен и очевидно Хосеп Гуардиола не разчита много на него. Въпреки всичко Гьотце смята първо да проведе разговор с бъдещия треньор на Байерн Карло Анчелоти, след което да вземе решение за бъдещето си.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА