30 Март, 2016 12:58 1 021 0

Треньорът на Македония: Българите са добри

  • македония-
  • българия-
  • контрола-
  • ангеловски

"Естествено, че сме разочаровани", заяви Игор Ангеловски

Треньорът на Македония: Българите са добри - 1
Снимка: БТА/АР

Селекционерът на Македония Игор Ангеловски остана много разочарован след загубата с 0:2 от България в Скопие в контролна среща, но все пак добави, че "лъвовете" са силен тим.

"Няма как да сме доволни, след като резултатът е 0:2, пък било то и срещу силен отбор като България. Нямаме никакво оправдание. Допускахме грешки в организацията на атаките. Доста футболисти получиха шанс да се докажат. Ще анализираме мача и ще преценим на кои от тях можем да разчитаме и занапред", коментира Ангеловски.

"Срещу Словения миналата седмица бяхме по-агресивни. Смените в състава не свършиха работа и днес бяхме на по-ниско ниво. Не обвинявам играчите, но определено не внесоха свежест. Колкото до Горан Пандев, трябва да имаме уважение към него за това, че на тези години се раздава за националния отбор", добави специалистът.
 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА