• паредес-
  • ел шаарауи

"Вълците" победиха с 4:1

Рома размаза Палермо и Чочев - 1

Рома победи с категоричното 4:1 Палермо в последния мач от 9-ия кръг в Серия "А". "Вълците" тотално надиграха гостите и заслужено се поздравиха с успеха. Той дойде след голове на Мохамед Салах в 31-ата минута, Леандро Паредес в 51-ата, Един Джеко в 68-ата и Стефан Ел Шаарауи в 82-ата. За гостите точен бе Робин Куайсон в 80-ата минута.

Титуляр за сицилианци стартира Ивайло Чочев. Българският национал беше заменен в 69-ата минута.

След успеха Рома събра актив от 19 точки и си върна второто място в класирането, като вече е само на 2 точки от лидера Ювентус. Палермо пък продължава да затъва. Чочев и компания се свлякоха до 19-ата позиция с едва 5 точки.