• кристъл палас-
  • букитата

Фиш за 30 евро донесе 132 000 на щастлив ирландец

Какво ли е усещането да спечелиш 132 000 евро със скромния залог от 30 евро.

Преди уикенда един съвсем обикновен жител на Дъблин по навик пуснал някакви дребни бетове, за да са му по-интересни мачовете. На 31-ви януари две от неговите колонки му донесли неповторима радост, разбира се, не без да има драматични моменти.

Младият играч заложил на пет различни лиги, само мачове на грандове - едва ли този подход може да се нарече професионален. Но, както се оказало, това не било важно.

Бернардо Силва изравнил резултата в мача с ПСЖ в 90-ата минута, Комбек донесъл успех на Сампдория за 3:2, след като тима изоставаше след почивката с 1:2 срещу Рома.

Борусия (М) обърна Леверкузен за победа с 3:2, след пасив от 0:2. В същото време Роберто Инглезе порази Лацио и донесе на щастливеца бонус от коефициент 6.00.

Към края на уикенда в двата фиша останал един и същи мач - "Борнемут - Кристъл Палас". Чрез бутонът "кешаут" момъкът можел гарантирано да прибере 33 000 евро.

Тук дошъл моментът, когато куражът надделял и запалянкото решил да играе всичко или нищо. И това било едно от най-добрите решения в живота му.

През втората част на срещата Стив Дан забил първото попадение за Палас, а в третата минута от добавеното време - още един добави Бентеке, донасяйки грандиозна печалба на смелчагата.

Преди това, Кристъл Палас не бе побеждавал в последните си 9 мача извън Лондон. Борнемут пък имаше 18 от 36 точки на "Виталити". Двойката в мача с Борнемут изглеждала откровенно безнадеждна. Но ирландецът не се уплашил и букитата си намерили майстора.