Постни продукции в първите мачове от последния кръг на "А" група

• софия-
  • равенства-
  • кръг
Постни продукции в първите мачове от последния кръг на "А" група - 1

С безинтересни нулеви равенства започна последният кръг от "А" група. В първите два мача от този уикенд Берое и Миньор не успяха да се победят и логично завършиха наравно.

Футболистите на двата отбора не създадоха нито едно стопроцентово голово положение за съжаление на не малкото фенове, които бяха дошли да подкрепят своите любимци. В началото на срещата Берое започна с натиск, но не успя да отбележи ранен гол. Към средата на полувремето гостите от Перник успяха да изравнят играта, но до попадение така и не се стигна. След почивката ситуацията се повтори - Берое натисна своя съперник в началото на второто полувреме, но след множество балонни центрирания вратата на гостите остана "суха". Така мачът завърши с безличното 0:0

В другия мач от съботния ден Калиакра и Локомотив (Сф) също не представиха нищо интересно на феновете на стадиона в Каварна и логично завършиха 0:0.

Само преди три дни Локо беше елиминиран от Калиакра в турнира за Купата на България. Но вместо да потърсят реванш, футболистите на Тони Велков не успяха да достигнат до нито едно чисто голово положение. Домакините, които са в зоната на изпадащите, играха по-добре и пропуснаха да се поздравят със заслужен успех. За гостите ситуацията се усложни в 71-ата минута, когато Иво Иванов получи червен картон. Проблем се оказа и контузията на Димитър Телкийски, който трябваше да напусне терена въпреки, че влезе като смяна само 12 минути преди това.

Така столичните "железничари" останаха на 3 точки от зоната на изпадащите.