• задна ножица

Играч от тима на Дон Диего - Дорадос, вкара уникално попадение

Марадона полудя при този гол (ВИДЕО) - 1

Играч на мексиканския Дорадос показа нагледно, че има ефект от работата с Диего Марадона. Легендарният аржентинец беше сред най-атрактивните футболисти по време на кариерата си, а сега явно предава нестандартния си подход и на своите възпитаници.

С това попадение тимът на Дон Диего поведе с 2:0 срещу Кафетелерос де Тапачула. В крайна сметка мачът завърши при резултат 2:2.

Воденият от Диего Марадона Дорадос е на последното 15-о място в шампионата Клаусура на мексиканската втора дивизия. След шест изиграни мача тимът е с 4 точки, на три зад предпоследния Тампико Мадеро. Кафетелерос де Тапачула е седми с 10 точки.