Слухът за конфликт между Жозе Моуриньо и Икер Касияс се оказа верен. Това разкри бащата на футболиста на Барселона Шави Ернандес - Хоаким. Причината за нагнетяването на обстановката в Реал Мадрид било голямото приятелство между Икер и Шави, което в никакъв случай не се харесало на Специалния.
"Икер имаше много проблеми заради това приятелство с Моуриньо, проблеми, които излязоха публично, и които всички знаем. Шави и Икер никога не са искали да си развалят приятелството", обяви Хоаким Ернандес.
"Ако не бяха Икер Касияс, Шави и Дел Боске, този отбор нямаше да стигне толкова далече. Имаше много сложни моменти заради Класиките. Играчи, които са съотборници в националния отбор, бяха на прага да развалят приятелството си. Нищо обаче сякаш не може да развали отношенията между Икер и Шави", увери бащата.
4 Юли, 2012 11:17 1 489 0
Моуриньо се сърдел на Касияс заради Шави
Снимка: ЕПА/БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА