• жил висенте-
  • загуба

Жил Висенте загуби с 1:2 от португалския гранд

Божидар Краев игра срещу Спортинг Лисабон, но не успя да помогне на тима си - 1

Българският национал Божидар Краев влезе като резерва за Жил Висенте при загубата с 1:2 от Спортинг в Лисабон.

Нападателят се появи на терена в 79-ата минута, а малко по-късно гостите вкараха единственото си попадение, но нямаха време за повече.

Домакините отбелязаха по едно попадение във всяко от полувремената. Вендел даде аванс на Спортинг в 21-ата минута, а Плата удвои малко след почивката.

С успеха Спортинг се утвърди на третото място във временното класиране с 55 точки. Жил Висенте е 11-и с 33.