Марселиньо ознаменува с победа завръщането си в Бразилия

• победа-
  • витория-
  • сампайо кореа-
  • лудогорец

Бившата звезда на Лудогорец дебютира за своя тим Витория, който победи Сампаио Кореа с минималното 1:0

Марселиньо ознаменува с победа завръщането си в Бразилия - 1

Бившият ас на Лудогорец стартира позитивно своята кариера в бразилската Серия Б. Играчът, който има мачове за националния тим на България, записа пълни 90 минути за тима на Витория, който победи Сампайо Кореа с минималното 1:0. Авторът на гола бе Тиаго Карлето, който се разписа от дузпа в 19-та минута.

Любопитно е, че треньор на Марселиньо е Бруно Пивети, който работеше като асистент в Лудогорец. Младият бразилски специалист бе част от екипа на Пауло Аутори.

Марселиньо получи жълт картон в своя дебют, който му беше показан от главния рефер още в 16-та минута.