• кеси-
  • де пол

"Росонерите" спечелиха с 2:1 срещу Удинезе

Шедьовър на Златан Ибрахимович изкачи Милан на върха в Италия (ВИДЕО) - 1

Милан записа пета победа от началото на сезона в Серия "А" и се наложи с 2:1 над Удинезе като гост. "Росонерите" продължават без загуба в шампионата и водят с 4 точки пред втория Аталанта, докато съперникът им днес е в дъното.

Франк Кеси откри за Милан в 18-ата минута след асистенция на Ибрахимович, а шведът за пореден път се превърна в герой за своя тим с победно попадение в 83-ата минута.

За домакините Родриго де Пол вкара за 1:1 в началото на втората част, но тимът му не успя да се пребори за нищо повече в мача.