• димитър бербатов-
  • "крейвън котидж"-
  • "котиджърс"

Бербатов с цял мач за "котиджърс"

Отборът Фулъм загуби от Съндърланд с 1:3 на своя "Крейвън Котидж" в двубой от 12-ия кръг на английската Висша лига.

Това бе първа загуба от пет мача насам за лондончани.

Попаденията за гостите бяха дело на Флетчър, Куеяр и Сесеньон в 50-ата, 65-ата и 70-ата минути, а голът за домакините бе дело на Младен Петрич в 62-ата минута.

Българският нападател Димитър Бербатов игра цял мач за "котиджърс", но не успя да се разпише. Бербо изведе своите през втората част като капитан след изгонването на Хангеланд, последваха няколко чудесни възможности, но гол така и не падаше и Фълъм регистрира тежко поражение с 1:3 у дома.