Юношеските национали с равенство срещу Северна Македония във втората контрола

• юношески национален отбор-
  • северна македония-
  • контрола

19 годишните българи завършиха наравно 1:1

Юношеските национали с равенство срещу Северна Македония във втората контрола - 1

Българския национален отбор за юноши до 19 години завърши наравно 1:1 срещу Северна Македония във втората си поредна контрола срещу този съперник.

Среща започна равностойно, като никой от отборите не съумя да създаде опасна ситуация пред противниковата врата. В последните 15 минути от първата част на двубоя българите реализираха няколко обещаващи атаки, но без резултат. В 38-мата минута Северна Македония откри резултата след грешка в българската отбрана. Въпреки усилията на футболистите на Ангел Стойков, до края на първото полувреме резултатът не бе променен.

България започна агресивно второто полувреме. В 61-вата минута влезлият като резерва Стелиян Добрев изравни след пробив на Никола Илиев.

"Лъвовете" продължиха офанзивно, но отличните изяви на македонския вратар запазиха равенството

Първата проверка между двата тима завърши с успех на родните национали с 1:0. Никола Илиев вкара единствения гол в 51-та минута за успеха.