Барса помете Хетафе с 6:1, готов е за Милан

• барселона-
  • лео меси
Барса помете Хетафе с 6:1, готов е за Милан - 1
Снимка: Меси, ЕПА/БГНЕС

Отборът на Барселона доказа, че няма никакъв проблем с това да играе шампионатните си мачове в необичайно ранни часове.

"Каталунците" сразиха Хетафе с 6:1, в двубой от 23-ия кръг в Примера дивисион, игран на "Камп Ноу" и вече имат преднина от 12 точки на върха във временното класиране.

Само след четвърт час игра на "Камп Ноу" Барса вече водеше с 2:0, чрез попаденията на Алексис Санчес и Лео Меси.

Последваха голове на Давид Вия, Кристиян Тейо, Андрес Иниеста и Жерар Пике през втората част на двубоя, а почетното попадение за гостите реализира Васкес 7 минути преди края на мача.

Този успех бе поредното доказателство за феноменалната форма, в която се намират "каталунците", на които им предстои и мач от Шампионската лига - гостуване в Италия на Милан.