Капитанът на БГ Тренто Матей Казийски призна няколко дни преди началото на полуфиналния плейоф е италианската Серия А1 срещу Бре Банка Ланути (Кунео), че най-голямата грешка ще бъде да се отпуснат преди първия мач, защото водят с 1-0 победи заради по-доброто си класиране в редовния сезон.
"Най-голямата грешка, която можем да направим преди мача с Кунео е да се отпуснем и да спим по-спокойно, като си мислем, че водим с 1-0 победи. Кунео е отбор, който е в състояние да обърне ситуацията и да се класира за финала. Трябва да успеем да ги спрем. През цялата седмица работихме усилено и без изобщо да мислим за предимството, което имаме от по-доброто си класиране. Ще бъде много напрегнат и труден сблъсък, но мисля, че в тази фаза на плейофите, не може да бъде по друг начин.
Останаха само много големи отбори. През последните месеци Кунео израсна много и показа качествата си както в първенството, така и в Шампионската лига. Затова заслужава уважение", коментира Казийски.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА