20 Август, 2022 18:36 906 0

Хофенхайм унижи Байер Леверкузен на собствения му стадион

• байер леверкузен-
  • хофенхайм

„Аспирините“ едва ли са си представяли, че третият кръг ще им донесе подобна загуба

Хофенхайм унижи Байер Леверкузен на собствения му стадион - 1

Байер Леверкузен инкасира тежко поражение с 0:3 от Хофенхайм, въпреки всички очаквания за лесен успех за домакините преди двубоя.

Кристоф Баумгартнер откри резултата още в 9', а Андрей Крамарич удвои в средата на полувремето, като дори гол на Роберт Сков бе отменен заради засада малко по-късно.

След почивката Жоржиньо Рютер оформи крайното 0:3, за да затвърди мнението ни, че днес „Хофе“ изигра един от най-силните си мачове от доста време насам.