Барселона се развихри и разби Атлетик Билбао (ВИДЕО)

• барселона-
  • атлетик билбао-
  • ла лига-

"Каталунците" побеждават съперника си с със същия резултат втори път през годината

Барселона се развихри и разби Атлетик Билбао (ВИДЕО) - 1

Барселона се развихри и разби Атлетик (Билбао) с 4:0 на "Камп Ноу" в мач от 11-ия кръг на Ла Лига.

"Блаугранас" решихa мача още през първото полувреме, когато отбелязаха цели три попадения.

Осман Дембеле изведе домакините напред, а Серхи Роберто направи резултата 2:0. Роберт Левандовски вкара дежурния си гол с екипа на испанския тим и покачи на 3:0 след само 22 минути игра. Феран Торес оформи крайния резултат с гол в 73 минута.

"Каталунците" побеждават съперника си с със същия резултат втори път през годината. Миналия сезон Барса също отнесе Атлетик с 4:0.

"Каталунците" събраха 28 точки, с 3 по-малко от лидера Реал (Мадрид). Гостите от Билбао са 7-ми с 18 пункта.