Спас Делев със силен дебют за Лас Палмас

• делев-
  • дебют-
  • лас палмас
Спас Делев направи своя неофициален дебют за новия си тим Лас Палмас. Бившият нападател на ЦСКА започна като титуляр при загубата с 0:2 от Маритимо в контролна среща. Делев се представи много добре и определено беше от играчите, които изпъкнаха в мача. Негово бе и най-чистото положение за Лас Палмас през първото полувреме, но българинът пропусна да се разпише.

През второто полувреме Маритимо успя да вкара два гола – на Адмилсон Барос в 50-ата минута и на Филипе Сантос в 58-ата.

Следващата среща на Лас Палмас е с Атлетико (Мадрид) на 10 август.