19 Септември, 2023 21:43 5 388 8

Скандал във футбола: Вили Вуцов с тежки обвинения към...

Велислав Вуцов: Това може да се случи само в България

Скандал във футбола: Вили Вуцов с тежки обвинения към... - 1

Треньорът на Янтра (Габрово) Велислав Вуцов изригна след загубата от Монтана в двубой от Втора лига. Ексцентричният специалист обяви скандално, че хора от щаба на Монтана са оказвали натиск на рефера на мача на полувремето.

Ето какво каза Вуцов:

"Президентът на Монтана пресрещна третия съдия на полувремето – псуваха го, заплашваха го, имаше блъскане с ръце. Искам да видя ще бъдат ли взети мерки. Второто полувреме свири 100:0. Само в България може да се случи това", каза Вуцов, който се закле в децата си, че думите му са верни.

Тимът на Монтана е 3-и в класирането, Янтра е 2 позиции по-назад.

Мачът завърши 2:0 с голове през второто полувреме.