• погба

Торинци ще зимуват на върха в Италия

Ювентус отново мачка в Серия А - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС
Ювентус не се затрудни особено при гостуването си на Аталанта и спечели убедителна победа с 4:1 в мач от 17-я кръг на италианската Серия А.

Карлос Тевес откри още в началото на мача с 11-я си гол за сезона. Бергамаските обаче изравниха и прекъснаха серията от 8 поредни мача със суха мрежа за Юве.

През второто полувреме обаче "Старата Госпожа" тотално надигра своя съперник. Пол Погба изведе Юве отново напред веднага след почивката, а четвърт час преди края Фернандо Йоренте и Артуро Видал сложиха точка на спора с два бързи гола.

Така тимът на Антонио Конте спечели 9-та поредна победа в първенството и ще зимува на върха с пет точки аванс пред втория Рома.