• спорт-
  • нба-
  • сакраменто кингс-
  • денвър нъгетс

Везенков се появи и през второто полувреме, когато неговият отбор доминираше тотално над шамипоните и допринесе с доброто си представяне за победата на домакините

Сакраменто разби Денвър, страхотно представяне на Везенков - 1

Сакраменто Кингс разби като домакин Денвър Нъгетс с резултат 135:106 точки (32:35, 35:22, 39:29, 29:20) в среща от редовния сезон на НБА.

Българската звезда Александър Везенков започна срещата на резервната скамейка, но се появи в края на първата четвърт, като се отчете с отлична игра, реализира две тройки и направи една асистенция.

Той остана на паркета до средата на втората четвърт, като имаше заслуга за обрата, който „кралете“ постигнаха, отбелазвайки шест точки

Везенков се появи и през второто полувреме, когато неговият отбор доминираше тотално над шамипоните и допринесе с доброто си представяне за победата на домакините. В последната четвърт българинът съумя да направи и първата си асистенция в мача.