• надежда-
  • победа

Гостите записаха четвърта поредна победа в шампионата

Крумовград унижи Локо (Сф) в „Надежда“ - 1

Крумовград постигна четвърта поредна победа в efbet Лига, след като се наложи с 2:0 при гостуването на Локо (София). Серкан Юсеин и Александър Колев реализираха головете за успеха, предава БТА.

Крумовград изигра отличен мач на стадиона в столичния квартал "Надежда", като треньорът на тима Станислав Генчев бе подготвил отлично своите играчи за стила на игра на бившия му отбор Локомотив.

В 11-ата минута Александър Колев беше изведен зад защитата на Локомотив София, но вратарят Александър Любенов спаси удара му. Крумовград поведе в 19-а минута с гол на Серкан Юсеин, който засече центриране на Димитър Тонев – 0:1.

Юсеин можеше да вкара и втори гол, но Любенов спаси удара му от фаул в 65-ата минута.

Локомотив атакуваше хаотично, но също имаше своите ситуации. Симеон Мечев на два пъти през втората част пропусна - първо вратарят Янко Георгиев спаси удара му, а в 86-а минута Мечев не успя да намери рамката на вратата от границата на наказателното поле.

В последните секунди на добавеното време Александър Колев отбеляза втори гол за Крумовград за крайното 2:0.