3 Април, 2014 12:53 1 274 0

Антонио Вутов: Нещата в Левски ще се оправят

  • антонио вутов-
  • левски-
  • удинезе-
  • младежи-
  • македония

Левски ще се върне там, където му е мястото, заяви Вутов

Антонио Вутов: Нещата в Левски ще се оправят - 1
Снимка: БТА

„Следя ситуацията в Левски, защото това е моят любим отбор. Знам, че нещата ще се оправят и Левски ще бъде там, където му е мястото”, заяви талантът на „сините” Антонио Вутов, който преди няколко месеца премина в състава на италианския Удинезе.

Юношеският ни национал се прибра в България, за да изиграе мач срещу отбора на Македония до 19 години, загубен от „лъвовете” ни с 1:3.

„Обичам като се прибирам в България. Загубата от Македония бе неприятна, но се надявам да си вземем бележка в следващите мачове и квалификации. Надявам се да играем по-добре, да изпълним треньорските оказания. Не бяхме в оптимален състав. Няма какво да се притесняваме, натрупахме доста опит, както до 17 г., така и до 19 г. Играхме мачове срещу Германия, срещу Испания. Не се притеснявам от съперниците”, каза Вутов пред Би Ти Ви.

Бившият играч на Левски изрази увереност, че в скоро време ще заиграе за първия отбор на Удинезе.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА