Шесткратната европейска и петкратна световна шампионка по борба Станка Златева се завърна в България, след като се окичи с титлата от първенството на Стария континент във Финландия.
"Ако не вярвам и не го искам, няма как да се получи. Всеки тръгва с някаква нагласа, аз исках да взема медал. За мен беше по-добре сега, защото нямаше очаквания, след като съм почивала. Европейското е турнир, на който проверих на какво ниво съм. Но ако няма тръпка, няма как да се получат нещата", каза Златева.
"Малко съм поулегнала и малко по-зряло ги виждам нещата, не бързам толкова, с тактика. По принцип е по-хубаво да не съм фаворит, а и много хора искаха да се проваля. Но това ме мотивира още повече да покажа, че мога и че имам най-добрия треньор. Не може всички да ти се радват, надявам се, че с това представяне съм затворила устите на критиците", коментира още тя.
Станка добави, че тепърва започва да навлиза във форма за световното, а голямата и цел остава златото от Олимпиадата.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иван Иванов
13:08 06.04.2014
2 Слонобикотръбозъб
20:40 06.04.2014