11 Ноември, 2016 12:18 3 439 4

Нови разцветки за Samsung Galaxy S7 и S7 Edge

  • samsung-
  • galaxy-
  • s7-
  • s7 edge
Нови разцветки за Samsung Galaxy S7 и S7 Edge - 1
С преустановяването на продажбите на Galaxy Note7, компанията Samsung започна да търси нови решения, целта на които е да увеличи продажбите на другите флагмански модели. Като за начало корейците увеличиха производството на Galaxy S7 и S7 Edge, а от първи ноември пуснаха в избрани региони ексклузивния цвят на корпуса Blue Coral.Нови разцветки за Samsung Galaxy S7 и S7 Edge
Към момента такива S7-ици се продават в Сингапур и САЩ. Сега се появи още един цвят, носещ името Pink Blossom, който се отличава от познатия ни Pink Gold по това, че му липсва блясък. Матовото розово е достъпно за телефони с 32 гигабайта памет, но в бъдеще ще се разпространи, както на други модели, така и на останалите пазари по света.Нови разцветки за Samsung Galaxy S7 и S7 Edge


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 китайче

    0 0 Отговор
    32гб с цена над 1000 леа пфуу тези не са в час - новта айфонка 7 с 256ГБ и качество на светлинни години от доллнокачествените пластмаси дето се белят на 2рия месец използвани от боклунг ! Ааа забравих да кажа че и айфоните не гърмят :)

    Коментиран от #2

  • 2 Гост

    0 0 Отговор

    До коментар #1 от "китайче":

    събуди се! S7 е от метал и стъкло, лумпи!
    Ябълките си купуват всички части от Китай и Корея, ама ти не може да пишеш, какво остава да разбираш от хардуер?
  • 3 ZnakaBG

    0 0 Отговор
    Поня galaxy s7 I s7 edge sa gi opravili a iphone 7 e nai tapia Shiban telefona v sveta
  • 4 Кореец

    0 0 Отговор
    Имам С7 едж и е страхотен с тези извивки на екрана картината сякаш се излива от екрана,има безброи настройки и е най добрия телефон който някога съм ползвал,китайчето е виждал самсунг само по телевизията,айфон не гърми ама ти гърми бюджета от скъпи платени приложения!