Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сдялано
http://demotivation.me/67uqc79fg8l8pic.html
Коментиран от #18, #24
12:24 25.09.2017
2 гостъ
войната с новите си ракети...например!...
12:26 25.09.2017
3 гост
Коментиран от #8
12:54 25.09.2017
4 228791
13:29 25.09.2017
5 tost
Направете и вие нещо подобно с вносни части,пък тогава плюйте против другите.
Коментиран от #9
13:37 25.09.2017
6 Вълчан тираджията
13:38 25.09.2017
7 ффффд
13:41 25.09.2017
8 ТИЦ
До коментар #3 от "гост":
А кой е казал, че целта е Камаз да се продава извън Русия? През 2016 година руското правителство прие стратегия за намаляване на зависимостта от западните технологии. Очевидно това е една от поредните стъпки в тази посока.13:46 25.09.2017
9 Мъка
До коментар #5 от "tost":
Само дето през 2012 и 2016 победители са Iveco Powerstar Каскет!!!Коментиран от #10, #11
14:41 25.09.2017
10 сееди
До коментар #9 от "Мъка":
Какво обясняваш на комунист, промит мозък, русия и руското най-доброто на света, така са го учили. Трябва да оптътува за северна корея, там ще е баш на място.15:42 25.09.2017
11 Зззз
До коментар #9 от "Мъка":
Кой друг камион е печелил “само” 8 пъти за 10 години? Ахахахахахаха.Коментиран от #13, #14
16:17 25.09.2017
12 Бг реге
16:24 25.09.2017
13 Балконски
До коментар #11 от "Зззз":
в Камаза само стоманата за рамата е руска.16:44 25.09.2017
14 Мъка
До коментар #11 от "Зззз":
Не са осем! През 2007 надпреварата се печели от Ман бе каскетски! А през 2008 е отменено състезанието!Коментиран от #15
17:09 25.09.2017
15 Ззззз
До коментар #14 от "Мъка":
Та, кой казваш е спечелил много повече победи от другите последните 10 години и е сам на върха? Моля те напиши, кой е.Коментиран от #17
17:16 25.09.2017
16 Исус
Техните просташки критерии за добро и зло, за качествено и некачествено са от времето на развития цоцализъм, когато всичко западно е яко, а всичко руско и българско е кофти.
Те нямат братя с които да си пишат на кирилица, те нямат и познания относно как се прави международен бизнес, нито са технически грамотни, за да коментират всички аспекти на една нова машина, независимо от производителя.
Това което те имат и винаги ще имат са големите им усти, шкембета и гъзове, празните им глави, свирепия им нрав и дебилните им емоции.
Затова българската нация се топи и последна в света по индекс на щастие, а другите нации просперират и се развиват.
Дерзайте анонимни плювковци, от плюнките ви се образува море , което ще ви погълне, Амин дай боже !
Коментиран от #22, #26
18:27 25.09.2017
17 Мъка
До коментар #15 от "Ззззз":
Ти на това ли се радваш бе каскетски? Че руснаците печелят с чужди технологии състезания? Те и най- обикновени автомонтьорчета в гаражни условия правят какви ли не "чудеса"! Но трябва да ти е ясно, че ш...ните руснаци Ферари няма да направят никога, защото са със изначално сбъркано ДНК!!! И не само Ферари, а доста по незначителни неща!Коментиран от #23
18:49 25.09.2017
18 Иван
До коментар #1 от "Сдялано":
Какво изкаш,нали кабината е руско производство!:)19:02 25.09.2017
19 Shmeker
19:10 25.09.2017
20 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #30
19:52 25.09.2017
21 ела
20:23 25.09.2017
22 гост
До коментар #16 от "Исус":
Господи , сигурно съдиш по себе си , странно , че си избрал за ник Исус или се мислиш за него и си успял да докопаш на доктора или санитара телефона и си се развихрил.Я си пий лекарствата да ти не метнат ризата.Коментиран от #25
20:44 25.09.2017
23 Зззз
До коментар #17 от "Мъка":
Като е толкова лесно другите защо не могат?20:51 25.09.2017
24 УЗМАН ПАША
До коментар #1 от "Сдялано":
То пък щото в булгаристана првите по-яки коли, та си тръгнал мана да им намираш!21:38 25.09.2017
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 НЕразбирач
До коментар #16 от "Исус":
Браво!21:48 25.09.2017
27 ооооо
22:49 25.09.2017
28 Сева
23:18 25.09.2017
29 дедо
15:56 26.09.2017
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Роман дизел
20:01 30.09.2017