2 Октомври, 2017 10:58 46 217 21

30-метровият камион Ford харчи 100 на 100

  • ford-
  • gas turbine truck-
  • камион


Поставете оценка:
Оценка 2.4 от 5 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Opelджия

    67 8 Отговор
    За вътрешни курсове Каспичан-Симитли става ли? :)
  • 3 ТОМ СОЙЕР

    39 12 Отговор
    Не нестава, става само да ходиш с него до магазина за хляб:)))))
  • 4 юьуяй

    103 7 Отговор
    изостанала работа , руските джугани без ремаркето си харчат по толкова :)
  • 5 Електрика

    13 5 Отговор
    Хайде пак дадоха материали за опорни точки на троловете. Сега ще обясняват как електрическия камиона на Nikola , не е никаква новост защото се захранва с газови турбини на въглерод, които зареждат акумулатора. Следователно е технология от миналия век.
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 БАСТУНА

    25 22 Отговор
    ХАМЕРИКАНСКА работа,никакъв вид,никаква икономия,никаква полза.Дизелгеит им бил проблема.Става да си возят памперсите.
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Пазарен Либерализатор

    38 28 Отговор
    А през 1960-та в Русия основен превоз са били конски впрягове.

    Коментиран от #12, #18

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 ДАМА ПИКА

    17 13 Отговор

    До коментар #10 от "Пазарен Либерализатор":

    Доста като теб са впрягали с оловни амути.

    Коментиран от #13

  • 13 Пазарен Либерализатор

    10 21 Отговор

    До коментар #12 от "ДАМА ПИКА":

    То за това и руското автомобилостроене е на това дередже.
  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Шофьора

    11 4 Отговор
    Руснаците ,са по военната техника ,и са много напред,а по автомобилната са на куйрука,едното за сметка на другото,те си знаят най добре.
  • 16 Нема Страшно

    15 3 Отговор
    Те и сега някои български тираджии си карат преспокойно из китните ни пътища с композиции от порядъка на 60 тона тотал. Да не визирам други фирми, но лично съм виждал дафовете на севан.
  • 17 Моменто

    15 8 Отговор
    Който ви е казал за големия въртящ момент сигурно се е пошегувал.
    При газотурбинните двигатели въртящият момент е мизерен. Много вероятно при този камион да е по-малък от на волга. 600-те конски сили в случая се постигат с високи обороти, а не с голям въртящ момент.
  • 18 Справедлив

    27 5 Отговор

    До коментар #10 от "Пазарен Либерализатор":

    През 60-те години руснаците пращат първият човек в Космоса....а още по рано пак те изпращат първият изскуствен спътник на Земята...

    Коментиран от #19

  • 19 Справедлив да е

    8 5 Отговор

    До коментар #18 от "Справедлив":

    .....а не можеха един телевизор да направят като хората, а да- и ти не караш руска кола
  • 20 БУМ БАМ

    1 3 Отговор
    Тоа Да не муй блокирала ръчната а шоферя натиска ли натиска газта
  • 21 golf 4

    5 1 Отговор
    Много е як кефи ме!