Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Торанага
Коментиран от #4
16:51 06.10.2017
2 Мазда 5
17:22 06.10.2017
3 СвръхАз
17:23 06.10.2017
4 123
До коментар #1 от "Торанага":
А ти шпек панелен от къде се пръкна?В случая нямаме нищо ново освен това, че лоста се мести по старата схема. Самата механика на кутията не е нова.
Значи, не мога да разбера когато японците направят нещо, то не са въздишки, целувки, превъзнасяния и естествено, оплюване на всичко останало и по специално немското.
Ако е със качеството на ММТ-то, оле майко.
Коментиран от #5
21:07 06.10.2017
5 Гост
До коментар #4 от "123":
Японците правят коли а немците вагини. Сигурно има разлика.Коментиран от #7
11:16 07.10.2017
6 Вервайте ми
19:33 07.10.2017
7 123
До коментар #5 от "Гост":
Има разлика за такива дрогирани фенове като тебе. Хайде иди другата седмица и се качи на емблемата на Тойота - Королата и после се качи в емблемата на машините - Голфа! И освен ако не си дрогиран, не виждам как япончето ще ти хареса повече! За вървене, няма да говорим, вече целият свят надбягва японците.14:41 08.10.2017