Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Morgoth
Айде, с пожелание новата да донесе достатъчно доходи на тези които не могат да си я позволят в момента.
09:15 16.12.2017
2 Stefko 88
Коментиран от #5, #33
09:17 16.12.2017
3 СпасЪ
09:22 16.12.2017
4 коки
Коментиран от #25
09:27 16.12.2017
5 Боримир
До коментар #2 от "Stefko 88":
Иначе ще ги обръснеш яката.09:35 16.12.2017
6 дедо
09:38 16.12.2017
7 onq s konq
Коментиран от #24
09:55 16.12.2017
8 Японеца
Немските ключалки, най-надеждните ключалки!!!
10:37 16.12.2017
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Old timer
10:50 16.12.2017
12 PlimP
11:06 16.12.2017
13 Прасчо
15:35 16.12.2017
14 ключ
Коментиран от #15
15:36 16.12.2017
15 Empty
До коментар #14 от "ключ":
Абсолютно НЕ!!!Трябва да извадиш ключа от джоба да "масажираш" бутоните с пета после, както е показано на снимките да го запалиш и накрая да си извикаш такси!
16:19 16.12.2017
16 от kermen
Коментиран от #31
16:25 16.12.2017
17 TeooGeoo
Коментиран от #30
16:46 16.12.2017
18 Ники
17:04 16.12.2017
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 КИКИЧ
Коментиран от #22
18:02 16.12.2017
21 моко
независимо дали колата ви е с централно, то ако си има обикновена ключалка, капвайте масло малко на ключа и ръгайте вътре, въртете отключване заключване...
18:08 16.12.2017
22 моко
До коментар #20 от "КИКИЧ":
гумените гарнитури може с течен парафин или вазелинче :)а ключалките с машинно масло, някакво друго масло, парафинче, вазелинче :)
някои дори си мажат цялата кола с парафинче, за да им изглежда боята по-ярка, по-хубава и уж че е нова :) а отпред на прозореца се слага един голям картон от голям кашон и се защипва с чистачките :)
18:15 16.12.2017
23 onq s konq
Коментиран от #28
18:23 16.12.2017
24 руснака
До коментар #7 от "onq s konq":
ама то пали ли ве19:38 16.12.2017
25 Morgoth
До коментар #4 от "коки":
Ако решат да ти я крадат спасене няма. За всяка система си има цака. Карай по-непопулярна марка и никой няма да има мерак за нея, защото се продава трудно, а и части рядко се търсят.21:24 16.12.2017
26 Makedoneca
21:35 16.12.2017
27 Пежо
22:39 16.12.2017
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Шугун
08:12 17.12.2017
30 Справедлив
До коментар #17 от "TeooGeoo":
Не само предварително. И при вече замръзнала ключалка и дори брава-действа. Изпробвано е.09:38 17.12.2017
31 Антон
До коментар #16 от "от kermen":
Пълни глупости!Този метод става при-5 -10гр.и не за дълго.Маслото е хигроскопично и се изпарява.С това масло си помагаш да ти замръзне още по-добре ключалката.Това се прави със силиконова грес,доста е скъпа и трудно се намира но има.Предимството на тази грес е,че не харесва водата отблъсква е,при -50 и +200 си запазва свойствата и не става твърда или течна и не се изпарява.Не е отрована използва се доста в хранителната промишленост за смазване на машини.Статията е малко тъпичка.Защо!Защото,хубаво човек ще си размрази ключалката ами как ще си отвори вратата а,питам аз?😕При ниски темп.така яко залепва вратата,че ключалката ти е най-малкият проблем.Затова се намазват уплътненията с силиконовата грес натъпкваш си в ключалките които не използваш за Ей така и пей сърце дълги години.Хайде сега да почерпите по-една бира!09:43 17.12.2017
32 Райко кръвта
11:49 17.12.2017
33 Браво,
До коментар #2 от "Stefko 88":
Стефко, благодаря! Изключително полезна информация ! Жив и здрав!15:27 17.12.2017
34 нагазаки
16:24 17.12.2017
35 Боримир
17:36 17.12.2017
36 Язе
10:54 18.12.2017
37 Метод
17:17 18.12.2017