Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 rumpi
УНИКАЛЕН И НЕВЕРИЯТЕН "ДЕМО КАР" -да но да има и сериен такъв.
14:15 14.02.2012
2 guncho
14:41 14.02.2012
3 BMW
15:24 14.02.2012
4 ioio
16:14 14.02.2012
5 роботоид
16:35 14.02.2012
6 Венцислав Кацарски
20:12 14.02.2012
7 Петър Сидеров
20:22 14.02.2012
8 владимир иванов
20:29 14.02.2012
9 ahaha
20:29 14.02.2012
10 Даниел
20:38 14.02.2012
11 БМВ
И затова по-добре се съсредоточете върху Дачия, Шевролет, Киа, Пежо. По-заможните от вас може дори на Шкода или Хюндай да се покатерят. Зарежете ги тези БМВ-та, те не са хубави.
Коментиран от #15, #16
20:48 14.02.2012
12 некои некоиси
21:02 14.02.2012
13 midog
21:25 14.02.2012
14 ВИП АМГ
22:16 14.02.2012
15 Коко Мартинов
До коментар #11 от "БМВ":
@11 ... Недостижими ? По-скоро бих си купил някой ново Пежо 508 или Ягуар S-type от колкото бмв.Бмв са за кварталните комплексари с джапанки Адидас и чантички през рамото.Като напуснеш сектата ще разбереш за какво иде на въпрос.22:36 14.02.2012
16 Коко Мартинов
До коментар #11 от "БМВ":
@11 ... Недостижими ? По-скоро бих си купил някой ново Пежо 508 или Ягуар S-type от колкото бмв.Бмв са за кварталните комплексари с джапанки Адидас и чантички през рамото.Като напуснеш сектата ще разбереш за какво иде на въпрос.22:36 14.02.2012
17 REAL BMW
Аз БМВ-то си го карам от доста години.
22:39 14.02.2012
18 Пловдив
22:56 14.02.2012
19 Fediata
23:20 14.02.2012
20 BMW_N=1{Duchland) Eropa 1
01:01 15.02.2012
21 Ицо
15:18 23.02.2012