5 Март, 2016 23:00 1 468 0

За Великобритания ще е добре Доналд Тръмп да стане президент

  • доналд тръмп-
  • найджал фараж-
  • великобритания

Това бе заявено от Найджъл Фараж

Председателят на британската партия за независимост Найджъл Фараж коментира, че евентуална победа на Доналд Тръмп на изборите за президент на САЩ ще е добра новина за Великобритания, съобщи „Дейли Стар“.

„Много хора наричаха Роналд Рейгън кретен, но той се оказа добър президент. Не бива да подценяваме господин Тръмп. Каквото и да прави, той ще бъде много по пробритански президент от Барак Обама, който е най-антибританския лидер на САЩ“, заяви Фараж.

Фараж също така изрази увереност, че Великобритания би могла да излезе от ЕС след предстоящият през юни референдум. 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

Новини по държави: