19 Февруари, 2012 12:57 916 0

17 души ранени при два взрива в румънска дискотека

  • румъния-
  • взрив-
  • дискотека

17 души бяха ранени при два последователни бомбени атентата в дискотека в северния румънски град Сигету Мармацей, съобщи Ройтерс.

Агенцията се позовава на информация на местната служба за спешна помощ. Властите деликатно избягват да говорят за атентат преди да е приключил огледа.

Първата експлозия станала в клуба в ранните часове на неделя. При нея са ранени 7 души.

Няколко часа по-късно се чул втори взрив, ранявайки нови десетима.

Някой от ранените са били спешно транспортирани по въздуха в столицата, за да бъдат настанени в специализирана клиника за лечение на изгаряния.

Сигету Мармацей се намира на 650 км. от столицата Букурещ.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА