24 Април, 2013 13:22 3 501 0

Брутално убийство на кучета разтресе Турция

  • брутално-
  • убийство-
  • кучета-
  • турция-
  • синоп-
  • боклукчийски камион
Брутално убийство на кучета разтресе Турция - 1
Снимка: Милийет

15 кучета бяха отровени и хвърлени в боклукчийски камион, съобщи турският в. „Милийет“.

В областния град Синоп четириногите са били първо отровени, след което доубити убити и изхвърлени по брутален начин в камионите, извозващи битовите отпадъци.

Местните власти са подели акция за избиване на уличните бездомници, но са избити и домашни кучета. „Първо ги отровиха, след което се отнесоха по нечовешки начин с тях. Видях мъртвото си куче да лежи там“, казва Мухамет Сьонмез.

„Трябва да се търси отговорност от тези хора. Не може да изтребваш по такъв начин животни в центъра на Синоп. Необходимо и е природозащитните организации да бъдат информирани“, споделя още Сьонмез.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

Новини по държави: