14 Март, 2022 17:21 2 124 14

Земетресение с магнитуд 4,3 по Рихтер в Турция

  • турция-
  • земетресение-
  • магнитуд-
  • рихтер-
  • окръг-
  • бедствие

Трусът е регистриран в 15.38 ч. местно време

Земетресение с магнитуд 4,3 по Рихтер в Турция - 1
Снимка: Shutterstock

Земетресение с магнитуд 4,3 по Рихтер е разтърсило южния турски окръг Адъяман, съобщи турската частна телевизия Си Ен Ен - Тюрк.Трусът, регистриран в 15.38 ч. местно време (14.38 българско) и е бил усетен и в близките окръзи Малатия и Газиантеп.

Според данни на Дирекцията за управление при бедствия и извънредни ситуации, епицентърът на труса е бил в град Челикхан. Той е станал на дълбочина 7,06 км. Земетресението е предизвикало паника сред населението. По първоначални данни няма пострадали хора или нанесени щети.


Поставете оценка:
Оценка 4.3 от 6 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Япония

    12 0 Отговор
    Ние до 7 изобщо и не ги регистрираме. Стига ревали с тия 4ки

    Коментиран от #5

  • 2 „АРМЕЙСКИ СВЕЩЕНИК”🙏

    6 3 Отговор
    „ПРИ ТОЛКОВА 💣💣💣 СЕ ОЧАКВАШЕ”🤔
  • 3 „АРМЕЙСКИ СВЕЩЕНИК”🙏

    4 2 Отговор
    „ПРИ ТОЛКОВА 💣💣💣 СЕ ОЧАКВАШЕ”🤔
  • 4 Путин

    10 0 Отговор
    Няма нищо общо с това земетресение
    Все пак нека имаме едно наум
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Сатана V

    6 1 Отговор
    HAARP би звучало по-достоверно в случая. Z
  • 10 Наждак

    8 2 Отговор
    Грехове , грехове ... Дано при нас няма , че сме втора земетръсна зона в света !
  • 11 Русофоб

    3 4 Отговор
    Дано да тресне едно силно и в Русия,та да изчезне тази империя на злото.
  • 12 Иво кофата

    2 1 Отговор
    Подарък получиха българите в 🇧🇬 и не бяха благодарни. Спечелиха с измама и всичко ще им бъде сринато.
  • 13 българин

    4 4 Отговор
    тъй тъй. и по-силни да има. камък върху камък да не остане. да бъде заличена.

    Коментиран от #14

  • 14 Пещеро Предприемач

    2 0 Отговор

    До коментар #13 от "българин":

    Земетрезението е при онези любимите ти тунело и пещерокопачи от ПКК те ще си подредят камъните не боите се.
Новини по държави: