Броят на загиналите при сблъсъка на военен самолет в девететажна сграда в Ейск, Краснодарски край, нарасна на 13 души. Данните официално съобщи Алексей Кузнецов, съветник на руския министър на здравеопазването, цитиран от Интерфакс.
"По данни на Министерството на извънредните ситуации след отстраняването на отломките на мястото на катастрофата в Ейск са открити тела на загинали. Към 6:00 ч. сутринта на 18 октомври в резултат на катастрофата са загинали 13 души, включително три деца. 25 души са ранени, четирима от тях са приети в Краснодарската регионална болница, а останалите все още се лекуват в болница в Ейск", каза Кузнецов във вторник.
Местните власти обещават да изплатят по 1 милион рубли на семействата на загиналите в Ейск. На тежко и средно тежко пострадалите са обещани по 400 000 рубли и по 100 000 рубли за всеки член на семейството.
Припомняме, че през изминалия ден военен самолет Су-34 се разби в непосредствена близост до жилищна сграда в южния руски град Ейск. Като причина за катастрофата бе посочено запалване на един от двигателите по време на излитане.


Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мдааа
09:22 18.10.2022
2 Българин
09:23 18.10.2022
3 Анализ
09:24 18.10.2022
4 Господ гледа
09:24 18.10.2022
5 Ама
Коментиран от #8, #12
09:25 18.10.2022
6 Докато не се спре Путин...
09:25 18.10.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Талибан
До коментар #5 от "Ама":
Не бе кулите си ги дозривиха09:25 18.10.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Падна ли като ОНЕЗИ на 11 септември 😉😉😉
Коментиран от #26
09:27 18.10.2022
12 Сравнения
До коментар #5 от "Ама":
И гранитно паве е по-здраво от картина на Пикасо.Коментиран от #20
09:27 18.10.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Псевдоним
09:28 18.10.2022
15 ГУМЕН КРАДЕВ
09:28 18.10.2022
16 Това е само началото!
Коментиран от #23
09:28 18.10.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Пияндурска
09:30 18.10.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Еми
До коментар #12 от "Сравнения":
Живей тогава у картина на пикасо един вятър да я духнеКоментиран от #25
09:35 18.10.2022
21 На този свят всичко се връща
Бог прощава,но не забравя !
09:35 18.10.2022
22 Русофоб Антисемит
09:36 18.10.2022
23 Хихи
До коментар #16 от "Това е само началото!":
В статията за дроновете в Киев съм качил интересно видео в коментар 19! Там може да видите, къде стоят жителите на Белгород. В укрития! Видеото е доста интересно!09:37 18.10.2022
24 Що не падна
Що бе Господи Що бе
09:38 18.10.2022
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Хич,ама хич не ми е жал !
Щом търпят един абдал !
09:42 18.10.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #25 от "Сравнения":
Ето как се строи ::::"Структурният инженер Лес Робъртсън, участвал в строежа им (на кулите), обясни след драмата, че кулите са проектирани да издържат удара на самолет модел Боинг 767. Като, дори поразени, те могат да устоят с минимални проблеми. Другото недоразумение е пожарът. Керосинът, с който летят разбилите се самолети, гори с постоянна температура от 1120 градуса по Целзий. За достигане на тази температура той трябва да гори поне 40 минути. Конструкционната стомана, използвана в строежа на кулите, се разтопява на повече от 1400 градуса по Целзий."
Коментиран от #33, #35
09:55 18.10.2022
30 Петдесет НА петдесет
10:18 18.10.2022
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Щирлиц
Обаче за тези престъпления се плаща не само с пари, а и в съда в Хага. Парите ще ги даде руския народ, но вината е на нацистите в кремъл и трябва лично да я носят.
Коментиран от #34
10:24 18.10.2022
33 Сравнения
До коментар #29 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Пожара в кулите горя много повече от 40 минути. Кофти е, когато не можеш да обработиш дори нещо, на което си бил свидетел.10:25 18.10.2022
34 Солей
До коментар #32 от "Щирлиц":
Нищо няма да "изплати". В Русия всичко е само фасада.10:25 18.10.2022
35 Щирлиц
До коментар #29 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Разсъжденията ти са грешни. Стоманата променя свойствата си много преди да достигне температурата на топене. Знаеш, че ковачите оформят стоманата лесно, когато е загрята и не е течна.Същото е и с конструкцията на кулите. Над 600 градуса стоманата губи еластичност и якост. Керосина веднага гори с около 1200 градуса, а към това се добавя и енергия от материалите в самата сграда. Кулите не е възможно да устоят на пожара. Шанс имат само, ако го изгасят в първите 10 мин., но при това количество керосин, разрушения и на тази недостъпна височина, потушаване на пожара е невъзможно. Хората са били обречени на смърт.
10:44 18.10.2022