Град Севастопол на анексирания от Русия Кримски полуостров е бил атакуван с дронове от украинските сили, предадоха ДПА и ТАСС, цитирани от БТА, като се позоваха на местните власти.
Губернаторът на Севастопол Михаил Развожаев заяви в Телеграм, че противовъздушната отбрана е свалила два дрона. На прицел е била взета топлоелектрическа централа в Балаклавския район. Черноморският флот на Русия е прехванал още три дрона над морето близо до пристанищния град. Развожаев каза, че не са пострадали граждански обекти.
Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 27 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 АВС
Z
Коментиран от #5, #6, #50
05:36 23.11.2022
4 Урюрвкос
05:48 23.11.2022
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Румен Радев
До коментар #8 от "Я кажи !":
В русофилията няма логика и не може да има. Тя е някакво перверзно чувство на религиозна вечна признателност и инстинкт на подчинение и слугинаж към Русия.06:11 23.11.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Мишел
До коментар #1 от "АУУУУУ":
Всички ударни дронове са унищожени от наземни и корабни ПВО Панцир С1, без да съумеят да достигнат целите.Украйна сглобява и използва стари американски ударни дронове от първо и второ поколение, които бяха доставени преди двадесетина дни разглобени . Тези дронове са със стелтс покритие, което им позволява да преминават незабележими големи разстояния , ако няма радари . За радарите на руското ПВО дроновете са видими.
Коментиран от #26
06:19 23.11.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Някой
06:25 23.11.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Някой
До коментар #18 от "Само питам":
То, по-интересно е ти дали знаеш значението на думата. Щото видяхме какво се случва в Украйна - забрана за говорене и изучаване на руски език, въпреки че голяма част от населението е с руско корени. Премахнаха всякаква опозиция и опозиционни медии още в началото на СВО. Всеки несъгласен с украинската хунта е преследван и тормозен. Често пъти и убиван. Вчера го показаха за пореден път с акцията си в незнам коя си област за търсене на хора, подкрепящи Русия.Видеата, които излязоха масово в нета, как украински военопленници са убивани с изстрел в главата,нначук на всякакви харти за правата на военоплениците, още веднъж доказват, че украинския режим е фашистки.
Коментиран от #23, #37
06:33 23.11.2022
22 Ксаниба
Коментиран от #24
06:38 23.11.2022
23 Гост
До коментар #21 от "Някой":
Пич, болен мозък си. Русия изби десетки хиляди, изгони милиони от домовете им. Води война на чужда територия. Анексира чужди територии, досущ като нацистка Германия. Имат си фюрер. Имат си свастика. Имат тотален терор и преследване на инакомислещите. Имат си концентрационни лагери. Нямат си демокрация.Коментиран от #41, #42
06:40 23.11.2022
24 УКРАЙНА СИ ЗАЩИТАВА СТРАНАТА
До коментар #22 от "Ксаниба":
Чии го търси Путин в Донбас и Крим....Коментиран от #28, #43
06:40 23.11.2022
25 ПУТИН...АГРЕСОРЪТ
Коментиран от #29
06:41 23.11.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 А ти знаеш ли
До коментар #18 от "Само питам":
Или си представяш ония с каските и ленти с инициалите сс на ръкава.06:48 23.11.2022
28 Ксаниба
До коментар #24 от "УКРАЙНА СИ ЗАЩИТАВА СТРАНАТА":
Чий го търсят бандерите?!? Да си стоят в родните карпати!!!Коментиран от #30
06:48 23.11.2022
29 Имаше бая предупреждения
До коментар #25 от "ПУТИН...АГРЕСОРЪТ":
Преди да нападне... Да не говорим че в руските пасти 30 процента от войниците, са от донбас и ЛНР..... Териториите които са нападнатиКоментиран от #32
06:50 23.11.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Моооре
06:57 23.11.2022
32 УКРАЙНА ОТ 1991г
До коментар #29 от "Имаше бая предупреждения":
Е държава призната от ООН с тогавашните си граници...РУСИЯ СЪЩО ПРИЗНАВА ТИЯ ГРАНИЦИ..имат и посолство в Киев....после Крим и Донбас били руски....помним паравоенните руснаци....зелените човечетаКоментиран от #44
06:58 23.11.2022
33 МЪСК САТЕЛИТИ
06:59 23.11.2022
34 Перко
Коментиран от #45
07:03 23.11.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 УКРАЙНА, С ТЕБ СМЕ
До коментар #35 от "Кочо":
Че Литва, Латвия и Естония са по "фашизирани" от Украйна...ама Путин не смее да ги пипне....що ли?????Коментиран от #39
07:10 23.11.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Бурдалезов
07:22 23.11.2022
39 ДрБр
До коментар #36 от "УКРАЙНА, С ТЕБ СМЕ":
О всичко по реда си.Коментиран от #40
07:27 23.11.2022
40 НЕЩО РЕДА СЕ ОБЪРКА
До коментар #39 от "ДрБр":
Украйна утеснява за Путин....07:35 23.11.2022
41 Някой
До коментар #23 от "Гост":
Нима същото, че и по-лошо, не бе направено многократно от САЩ? Че и водят войни на хиляди километри от тяхната държава. Изгониха милиони от домовете им. Други милиони нямаха този късмет, щото бяха убити при демократични бомбардировки и силово налагане на демокрация. На това сигурно, обаче, не си обръщал внимание. Даже си аплодирал като ревностен демократ.Е, Русия търпя 8 години геноцида над рускоезичното население на Украйна. Говори, предупреждава, участва във преговори, които се оказаха фиктивни (минските споразумения). За много по-малко, пък и изсмукано от пръстите, САЩ и пуделите им от НАТО са съсипвали редица държави. В случая Русия бе пряко засегната от действията на украинския режим. И последната капка, която преля чашата с търпението на Русия, бе речта на Зеления за това, че Украйна искала да придобие ядрено оръжие. Сещай се срещу кого.
Е, според мен руснаците показаха завидни търпение, но не могат да си позволят да имат за съсед маймуна с ядрено оръжие.
07:56 23.11.2022
42 О неразумни сороспиянецо,
До коментар #23 от "Гост":
поради что се срамиш да изречеш истината, а не бесовските лъжи на господарите си? И от кога да си възвърнеш откраднатото се нарича анексия? Май си натъпкан с курабетата на баба Нюланд.08:01 23.11.2022
43 Нищо не защитава,
До коментар #24 от "УКРАЙНА СИ ЗАЩИТАВА СТРАНАТА":
защото е химера като РСМ.Коментиран от #52
08:02 23.11.2022
44 Не можа ли да
До коментар #32 от "УКРАЙНА ОТ 1991г":
измислиш по - голяма глупост, или от козяк така те инструктираха?Коментиран от #47
08:06 23.11.2022
45 Наистина си такъв.
До коментар #34 от "Перко":
Ходи да ги види не 1, не 2-а пъти, ама за соросоробите това е без значение. Трябва да се олюва и лъже до край.Коментиран от #49
08:09 23.11.2022
46 Гост
Още се чудя.......
Русия и Украйна....
..... България и Македония......
08:13 23.11.2022
47 УКРАЙНА, С ТЕБ СМЕ
До коментар #44 от "Не можа ли да":
Кое не е вярно и глупаво, че не се разбра...ДРУГАРЮ08:17 23.11.2022
48 маюор Чëpнобаев
08:31 23.11.2022
49 Гтеия
До коментар #45 от "Наистина си такъв.":
Путин има още много да се учи, защото още живее в миналото😄😄😄08:32 23.11.2022
50 АУУУУУ
До коментар #3 от "АВС":
До руския администратор ...... Крим руски ли е ве дребна копейко 💩💩💩💩💩💩08:45 23.11.2022
51 ха ха хааа
09:03 23.11.2022
52 УКРАЙНА...ХИМЕРСА ПРИЗНАТА
До коментар #43 от "Нищо не защитава,":
От ...РУСИЯ.....11:40 23.11.2022
53 ВОВАТА
11:41 23.11.2022