Украйна очаква трите атомни електроцентрали, изключени вчера заради руски ракетни удари, до довечера да заработят отново, съобщи енергийният министър Герман Галушченко, цитиран от Ройтерс.
"Очакваме до довечера атомните електроцентрали да започнат работа, което ще намали дефицита на енергия", посочи той в ефира на националната телевизия.
Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 9 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Да бе
10:21 24.11.2022
3 Нов
Коментиран от #5
10:22 24.11.2022
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Историк
До коментар #3 от "Нов":
Не,те пазят въпросните граждани а не като САЩ в Сърбия да правят всички на мармалад!10:35 24.11.2022
6 долни руски терористи
Коментиран от #9
10:49 24.11.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 А50
До коментар #6 от "долни руски терористи":
Опааа по-полека. Що не ревете за цивилното население в Донбас Либия Ирак Афганистан Виетнам а в Сърбия сащ хвърли убеднен уран. Путин предложи ли мир на запада , а те се изм яха сега тъпитeукри плащат за глупоста си10:58 24.11.2022
10 Ксаниба
11:11 24.11.2022
11 Читател
14:52 24.11.2022