Секретарят на Съвета за национална сигурност и отбрана (СНБО) на Украйна Алексий Данилов призова западните партньори да предоставят на въоръжените сили на Украйна ракети с обсег от 800 километра, за да "решат енергийния проблем“. Той написа това на страницата си в Туитър.
"Най-доброто и най-ефективно решение на енергийния проблем за Украйна са ракетите с обсег от 800 км или повече, което значително ще спести от генератори“, заяви секретарят на СНБО.

Снимка: БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 46 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Зеленски,
12:47 29.11.2022
2 НИКО
12:48 29.11.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Изкукуригал
Коментиран от #6
12:49 29.11.2022
5 Историк
Коментиран от #11, #42, #74
12:50 29.11.2022
6 Солей
До коментар #4 от "Изкукуригал":
Що, тогава руските фашисти ще им бомбардират градовете ли?Коментиран от #16
12:50 29.11.2022
7 Така така да видим калибър
12:51 29.11.2022
8 Дипломат Чукчевс
12:52 29.11.2022
9 Путинофил
12:53 29.11.2022
10 .......
Интересен начин за решение на енергиен проблем.Или като умрат повече хора тамън няма да имат нужда от ток?
12:53 29.11.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Некой си
В НАТО може да са тъпи, ама не чак толкова.
12:54 29.11.2022
13 ами да
Коментиран от #30
12:55 29.11.2022
14 Реалност
Коментиран от #27
12:55 29.11.2022
15 За протокола
12:56 29.11.2022
16 Сталин
До коментар #6 от "Солей":
Ти само гледай.ако избомбят Ростов или Москва.Ако оцелееш след това което ще последва. ще прилагаш теорията на Дарвин .
Коментиран от #29, #33
12:57 29.11.2022
17 Иво
Коментиран от #36
12:58 29.11.2022
18 Оги
12:58 29.11.2022
19 такаето
12:59 29.11.2022
20 ИНТЕРЕСНО
Коментиран от #24
13:00 29.11.2022
21 стоян георгиев
Коментиран от #35
13:00 29.11.2022
22 недоразумение
13:01 29.11.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Не,бе
До коментар #20 от "ИНТЕРЕСНО":
На нас,само ,ако воюваме с Русия.13:03 29.11.2022
25 Киев-Москва
13:03 29.11.2022
26 Да кажа
13:03 29.11.2022
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Щом руснаците
Коментиран от #75
13:05 29.11.2022
29 Солей
До коментар #16 от "Сталин":
Доказано е, че фантазиите са единствения свят, в който русофилите живеят "добре" и намират "логика".13:06 29.11.2022
30 Не,бе
До коментар #13 от "ами да":
Уж Русия стреляла по Германия!13:06 29.11.2022
31 .....
До коментар #27 от "Не,бе":
Прочета ли реплики като "въй", “да да”, ”не бе", "ама нали", "нъл тъй", "хайде холан" и други подобни и се сещам за една стара тактика разработена от Кремъл специално за руските тролове в България: Избора на тежки диалектни/“свойски” думи или “спонтанни реакции” има за цел да покаже праволинейността и здравите устои, да поражда "приятелско доверие" и илюзия за "добродушност и добронамереност" в стил "ние сме си добри познати като старите българи от литературата от едно време“, но вместо това, използвани в услуга на руския нацистки терористичен режим, имат ефекта на халтура, демонстрация на примитивност и, в крайна сметка, на изостаналост, отмиране и лицемерие. По същия начин преди 89та ни бяха поставили начело "добродушния" полуграмотен правешки печатар, който "добродушно" пращаше хората в Белене или направо ги прибираха от домовете им с покрити коли и повече никой не чуваше за тях. Пак такива "хора със здрав морал" бяха някои от най-садистичните надзиратели в Белене и Скравена.13:07 29.11.2022
32 Зеленски
13:08 29.11.2022
33 Представи си
До коментар #16 от "Сталин":
100 дрона като иранските по Кремъл, стартирайки от цялата източна граница на Украйна. И така всеки ден. Това украинците могат да го направят, нали?13:11 29.11.2022
34 имаме за 790 км
13:13 29.11.2022
35 Нали това се мъчат
До коментар #21 от "стоян георгиев":
да направят вече десети месец, но не става. Кусур са им тия ракети.13:14 29.11.2022
36 стоян
До коментар #17 от "Иво":
До 17 ком - за НАТО не е проблем да дадат мощни и далекобойни оръжия и украинците да бият набързо русия - проблема е след това че все още не се е организирала стабилна опозиция на путиновия режим който да вземе власта без да има терор и разпад на русия - и затова не бързат а чакат руснаците след икономическо изтощение и загуби от фронта да узреят като круши и сами да свалят режима13:14 29.11.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Украинец
Ама белото не прощава...
Коментиран от #41, #45, #46
13:17 29.11.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Антитрол
До коментар #39 от "Направо":
Дали преди това няма да замлъкнат доставчиците на това оръжие барабар с укрите.Коментиран от #43
13:24 29.11.2022
41 .....
До коментар #38 от "Украинец":
Само да не лъсне някоя ядрена ракета някъде из Украйна, че тогава руските терористи ще оа-т пейзажа чак до Владивосток.13:24 29.11.2022
42 Историк - не
До коментар #5 от "Историк":
д е бил, сър!13:25 29.11.2022
43 Солей
До коментар #40 от "Антитрол":
Това докато гледаше репортажите за "убиеца на самолетоносачи" МаЦква ли го измисли?13:26 29.11.2022
44 Механик
Коментиран от #47
13:26 29.11.2022
45 ЯО е неефективно
До коментар #38 от "Украинец":
при позиционна война като тази. Ако използваш, трябва после да минеш оттам и да окупираш с жива сила поразения участък, което е опасно за твоите войски. Това е само оръжие за заплаха защото е "най-ефективно" по голям цивилен обект - град от стратегическо значение като Киев, Лвов и др. От НАТО са предвидили 27 водородни бомби само за Москва в този случай.13:26 29.11.2022
46 Скорпи
До коментар #38 от "Украинец":
Дилъра...ти ли го снабдяваш...Далекобойните ракети няма да разрешат да се атакува енергийната инфраструктура...Защото сега стрелят от голямо разстояние,а украинските оръжия нямат далекобойни ракети...сега разбра ли...13:26 29.11.2022
47 Гост
До коментар #44 от "Механик":
Сервизният...оправи си ценностите в главата...Коментиран от #50
13:28 29.11.2022
48 Някоя си
13:32 29.11.2022
49 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Че нещо пияни рашки с прашки ги свалят 🤔🤔🤔
13:32 29.11.2022
50 Механик
До коментар #47 от "Гост":
Моите ценности са си добре. Не ги мисли тях! На мен никой не ми плаща, за да имам позиция, за разлика от някои.Коментиран от #53
13:32 29.11.2022
51 Урюрвкос
13:33 29.11.2022
52 Матей преображенски
13:34 29.11.2022
53 Гост
До коментар #50 от "Механик":
Радвам се да прочета че не получаваш...денежки.....но пак трябва да си оправиш ценностите,....подкрепяш ли един терорист тероризиращ,..жени,деца ..старци...не е добре..С действията си руснаците по какво се различават от украинците...,както обичате да ги наричате...нацисти...по какво се различават..Ще ти кажа.......ПО НИЩО.....Коментиран от #56
13:38 29.11.2022
54 Слава на Зеления
13:42 29.11.2022
55 Ха ха ха ха ха
Коментиран от #73
13:44 29.11.2022
56 Ха ха ха ха ха
До коментар #53 от "Гост":
ГостЕ, това с тероризира ето на жени и деца е патент на режима в Киев... Тероризираха децата в Донбас цели 8 години. Порошенко дори се смееш, че децата на Киев ще ходят на училище, а децата на Донбас ще седят в бомбоубежищата... Стигнаха до там, на бомбите да слагат надписи:- за децата на Донбас!А Русия? Колкото и пропаганда да разпространявате, че руснаците тероризират жени и деца в Украйна, няма да стане истина.. Много Западни журналисти изкарват истината на явя... Че самите укри на режима на Киев тероризират мирното население в Украйна. Русия не стреля по жилищни квартали, а по военни цели... Затова от Украйна като се оплачат, че Русия ги бомбандирала с 100 ракети и обявяват един загинал... А укрите изстреляха една ракета у Полша и двама трактористи загинали..
13:52 29.11.2022
57 Някой
Просто ще няма какво вече да се възстановява от енергетическата система на Украйна...
13:57 29.11.2022
58 Дика
14:27 29.11.2022
59 Може това да е решението
Коментиран от #62
15:10 29.11.2022
60 нормален
17:43 29.11.2022
61 Ненормални фашаги
18:08 29.11.2022
62 ама Москва
До коментар #59 от "Може това да е решението":
тогава ще бомби (както се изказваш) всички подред. От един локален конфликт, в който няма невинни, формално ще преминем към 3-та световна, но започната от НАТО. То, не че и за локалния конфликт НАТО няма вина, но поне не е дефинитивна. Не вярвам населението на Европа да е съгласно да става жертвен агнец на мераците на НАТО и САЩ18:30 29.11.2022
63 Ридик
Коментиран от #70
19:42 29.11.2022
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Ча,, ча,, ча
22:01 29.11.2022
66 Тон
08:41 30.11.2022
67 Тон
08:57 30.11.2022
68 Тон
Коментиран от #69
09:08 30.11.2022
69 Антифашист
До коментар #68 от "Тон":
Те отсега тренират да ядат червеи, хлебарки и краварски фашкии от памперса на дядо Байгън.. Така ще им е по лесен прехода в чудния свят на новия световен нацистки концлагер проектиран от Шваб...09:31 30.11.2022
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Наднещата
11:07 30.11.2022
73 Тон
До коментар #55 от "Ха ха ха ха ха":
Няма да е зле!11:09 30.11.2022
74 Абе
До коментар #5 от "Историк":
Ти досега не си ли разбрал , че това няма да стане, защото по думите на американците Русия е в състояние само за няколко дни да превърне Украйна в Пепелище и то без да използват ядрено оръжие,ама не го иска. С и не се знае какви ще са последствията за САЩ и Европа. Това е червена линия , която НАТО няма да прекрачи, защото това ще означава ядрена трета световна.20:18 30.11.2022
75 Ами
До коментар #28 от "Щом руснаците":
Щото няма да има Украйна, САЩ и ЕС.20:20 30.11.2022
76 Баро
21:33 30.11.2022