16 Декември, 2022 17:50 1 942 26

Кремъл : Путин е провел телефонен разговор с индийския премиер Моди

  • владимир путин-
  • русия-
  • индия-
  • нарендра моди

Разговорите са били съсредоточени върху двустранните инвестиции и стратегическото партньорство

Кремъл : Путин е провел телефонен разговор с индийския премиер Моди - 1
Снимка: БГНЕС

Руският президент Владимир Путин е разговарял по телефона с индийския премиер Нарендра Моди по въпроси за политическото и икономическото сътрудничество, предаде ДПА, като се позова на пресслужбата на Кремъл.

Разговорите са били съсредоточени върху двустранните инвестиции и стратегическото партньорство в сферите на енергетиката, селското стопанство, транспорта и логистиката. Обсъдена е била и войната в Украйна. "По молба на Нарендра Моди Владимир Путин даде принципни оценки в контекста на руската линия към Украйна", се казва в съобщението.

Разговорът се състоя на фона на съобщения, че Моди е избягвал да проведе обичайния си ежегоден телефонен разговор с Путин след прозвучалите в изказвания на руския президент ядрени заплахи.

Кремъл : Путин е провел телефонен разговор с индийския премиер Моди
Снимка: БГНЕС


Поставете оценка:
Оценка 3.3 от 19 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Иркутск

    7 16 Отговор
    Орка и краля на ц.ганите на какъв език си говорят

    Коментиран от #6, #10, #12

  • 3 Бацо Гацов

    12 16 Отговор
    Абе..още малко и тоя ще спре да му дига телефона. Както направи Си..направо пусна джуджака по пързалката...

    Коментиран от #16

  • 4 Разочаровано козяче

    15 6 Отговор
    Ама, нали Путин го свалиха от власт, поне няколко пъти, а преди това беше получил удар, инсулт, рак в терминален стадий и междувременно стана жертва на атентат?!
  • 5 Развеселен

    7 7 Отговор
    Търси факири.
    Само те могат да му помогнат!
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Некой си

    5 12 Отговор

    До коментар #6 от "Преминаващ оттук":

    Огромни..а беги бе. Да кажеш че Индия е огромна - да ти повервам, ама за русия това не важи. И да, нарочнопиша русия с малка буква. Щото до две години такова нещо нема да има..Иначе даже една Турция е много по-напред от Сибирските прошляци..
  • 8 да питам

    7 9 Отговор

    До коментар #6 от "Преминаващ оттук":

    Икономически отношения викаш..сигурно китайчетата не смогват с доставките на пирони за високотехнологичните руски планшети, тежащи 18 кг, и капак на съчмени лагери...Интересно е как ще ги транспортират през Хималаите..с камили или пощенски гълъби? Хахахаха..Раша и икономика..а стига бе..
  • 9 Глупаци

    5 9 Отговор
    То джуджето му остава да говори само с чалмирани и си гани 😁
  • 10 Ха ха

    4 4 Отговор

    До коментар #2 от "Иркутск":

    На руски.Забраната на Зеленски за изучаването му не важи за Индия.Въпросът ти беше актуален за телефонните разговори на Банкянският бандит,но за Путин ..Не вървиш.
  • 11 1944

    4 4 Отговор
    и с глупен крадев да си говори все си остава същия бомж. отритнат от нормалния свят завинаги.
  • 12 Αмии

    5 3 Отговор

    До коментар #2 от "Иркутск":

    Преди един месец Моди коментира войната в Украйна. Коментара му гласеше така:(цитирам) "Конфликта в Украйна не между Русия и Украйна "(край на цитата)

    Коментиран от #14

  • 13 Митрофанова

    2 3 Отговор
    Кво става? И тук ли не са ни поканили на безплатен обяд? Пак ще стоим гладни.
  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 РашПодложню

    1 5 Отговор
    Другарят джуджак късак главатар просийскоие государство е помолил спешно Моди за 1000 тона ориз басмати щото росияните вече изнемогват да пасат трева и лишеи,също е поискал и 100000 чифта гумени цървули за новите орки във 27-та армия вече в мире !!!

    Коментиран от #21

  • 16 Еди кой си

    3 1 Отговор

    До коментар #3 от "Бацо Гацов":

    Абе.. още малко това, още малко онова.. остави какво е "още малко" , я кажи как така Путин говори с президента на Индия, като още преди месеци беше неизлечимо болен, умрял, а и луд. Значи и индийския президент е умрял и си говорят в отвъдното, а!? А сега де!!?

    Коментиран от #17, #18

  • 17 Бацо Гацов

    1 2 Отговор

    До коментар #16 от "Еди кой си":

    Кой жив, кой умрел...а раша продава на Моди нефта вече под 30$/барела.. тищат джуджето и го гънат като шивашки метър. Па кой жив, кой умрел...секи по реда си и когато го повикат.

    Коментиран от #22

  • 18 Бацо Гацов

    1 3 Отговор

    До коментар #16 от "Еди кой си":

    А на индийския президент не се надай много. В болшинството си индийците са англофони и в един момент така ще го спраскат джуджето, че ще се чуди от къде му е дошло. Русия вече е бита карта, а всеки го интересува как да се докопа по-евтино до суровините и. И не си мисли, че Китай и Индия и мислят доброто, особенно пък сега, след издънките в Украйна. А Си знаеш ли защо недолюбва джуджо..елементарно, Уотсън. Просто направи справка за размера на китайските инвестиции и в кои сфери са ..и тогава дано ти светне под капата. Ама се съмнявам..

    Коментиран от #19

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 ели

    2 1 Отговор
    Не мога да разбера защо Америка не забрани на Моди да разговаря с Путин.Може ако е наложително само с разрешение от страна на Америка.Не може всеки да прави това което иска не е ----демократично така.Само може без разрешение с демократични страни да разговоря където разрешават еднопполовите браков, трансгените ценности --- гей Парадите като Парад гордости.Това са нашите ценности както Европейски така и за всички демократични страни.
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 що се кориш..

    3 1 Отговор

    До коментар #17 от "Бацо Гацов":

    Нефто си е на вова,а на колко го дава си е негова работа..важното е че взима други неща и пуца по зелените-ето вече според урсула над 122 000 бандеруги ги нема..
  • 23 Рико

    2 0 Отговор
    Чакай от циганин кисело млеко.
  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Рико

    2 0 Отговор

    До коментар #25 от "Кво ме е..":

    Колко индиици имат телефон? Колко граждани на РФ имат телефон?
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания