ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Изглежда страхотна кола! Практично семейно комби, изглежда много добре, поддръжката му със сигурност ще е по-евтина от тази на "премиум" автомобилите . А и този двигател, ако човек кара в нормални всекидневни условия, ще има приличен разход на гориво, а не като V10 двигателите на предпоследните поколения на М5 и RS6.
Страхотна е колата, много ми харесва. В случая по-голямо впечатление ми направиха коментарите под статията. Всички те са положителни, конкретизирани по смисъла на статията и изразяват одобрението на читателите. За първи път ми се случва да НЕ срещна коментари на хора, имащи по-добри автомобили за по-малко пари. Това ми подейства изключително приятно, веднага ме накара да се усмихна :)) Такива трябва да са коментарите под всички статии.. и разбира се ако има различия в интересите, то те да бъдат изразявани така малко по-тактично.
За тези конски сили и тази кубатура резултата направо не е за вярване.Явно ниския коефициент Сх , добрата стабилност в завой и масата на автомобила дават своя дял в това изключително постижение.
Преди 6 часа Ауди спечели 24 часа на Нюрбургринг.Вие да не мислите,че ей така,за шоу се прави този рекорд,а??????
Орисия е това,да печелят.
После кой каквото иска да си пише.
Дойче крафт.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Shmeker
09:17 16.05.2015
2 Spewn1
09:54 16.05.2015
3 Владислав Димитров
12:00 16.05.2015
4 S Doichinov
20:56 16.05.2015
5 991
13:46 17.05.2015
6 (ᵔᴥᵔ)
17:03 17.05.2015
7 Кобрата
19:38 17.05.2015
8 abv
Коментиран от #9
22:09 17.05.2015
9 Shmeker
До коментар #8 от "abv":
Тва му се вика добър инженеринг. А колата по принцип трябва да е маалко повечко к.с. от обявеното22:23 17.05.2015
10 ярослав станчев
Орисия е това,да печелят.
После кой каквото иска да си пише.
Дойче крафт.
00:09 18.05.2015
11 Стоян Стоянов
09:28 18.05.2015
12 ЕКСТРА
xaxaxa...
Коментиран от #13
10:55 18.05.2015
13 ярослав станчев
До коментар #12 от "ЕКСТРА":
Или 1,9 ТДИ.09:31 19.05.2015
14 МакситоAMG
17:22 19.05.2015