ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Според мен е била резачка през 99г.(няма спор яка е но, като че ли малко бавна...)за 5млн лева бих си взел 1 хуайра и 1 кьонинсег,но пък ако ще давам 5млн за кола ще мога да си позволя и тази..
Викаш,друго си е да я изпънеш по баловете,хубаво да я одрайфат с костюмите от илиенци,па после да изтрескат вратите о бордюрите.Две три понички о училището.Чалга вътре здраво.Накрая едно инжекционче,щото все пак 6.9 бензин,не е като 1.9 tdi (но не pd).Абе квото и да си говориме си си прав.
CLK - GTR 2 godini podred e shampion v Le Mans, '97 i '98, pobejdavaiki mclarenite na bmw i porsche... Tova na videoto e CLR, koeto se qvqva po4ti razli4en avtomobil.
Помня навремето реакцията на един полицай, когато му казах, че една кола струва 22000$ (мисля, че коментирах някакъв Шевролет) Та той коментира, че с тия пари ще си бил купил 11 трабанта във всички цветове ;) Толкова за сравненията...
Само 6 километра? Дори да го купувам с инвестиционна цел, бих го покарал малко, това е звяр и половина."-Абе имах ЦЛК ГТР навремето... - Ааа... И кво е да караш ГТР?...-Ми деа знам."
И защо излетя ? Не намесвам марката, просто моделът имаше склонност при завихряне от слипстрийма на колата зад която се движи да се отдели от земята в даден момент. Недомислица в аеродинамиката.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Skier
09:59 21.05.2015
2 Гошко
Коментиран от #15
10:20 21.05.2015
3 хаха
Иначе сигурно е приятно да притежаваш едната от 6 произведени коли.
10:38 21.05.2015
4 Деян
10:57 21.05.2015
5 binjiri
11:25 21.05.2015
6 здравко бомбов
11:43 21.05.2015
7 Shmeker
11:50 21.05.2015
8 Shmeker
11:51 21.05.2015
9 Shmeker
Коментиран от #21
11:51 21.05.2015
10 001
DSC_0254.JPG (52350)
DSC_0254.JPG (52350)
14:18 21.05.2015
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 raptor
Коментиран от #16
17:45 21.05.2015
13 W202
18:39 21.05.2015
14 васко опела
19:27 21.05.2015
15 Ники
До коментар #2 от "Гошко":
Помня навремето реакцията на един полицай, когато му казах, че една кола струва 22000$ (мисля, че коментирах някакъв Шевролет) Та той коментира, че с тия пари ще си бил купил 11 трабанта във всички цветове ;) Толкова за сравненията...21:43 21.05.2015
16 Shmeker
До коментар #12 от "raptor":
В кой клас? Щот не е баш така.22:13 21.05.2015
17 ВИП АМГ
Коментиран от #20
22:50 21.05.2015
18 Георги
23:17 21.05.2015
19 raptor
00:06 22.05.2015
20 БУМЕР КАМОР
До коментар #17 от "ВИП АМГ":
eee nai posle normalen komentar vav foruma. veche ni lipsvashe02:34 22.05.2015
21 koev
До коментар #9 от "Shmeker":
Хората обясниха защо излетя колата и не беше заради марката.Коментиран от #24
19:16 22.05.2015
22 ghost navigator
пред този кенеф
21:31 22.05.2015
23 TaxTheRich100
00:39 23.05.2015
24 Shmeker
До коментар #21 от "koev":
И защо излетя ? Не намесвам марката, просто моделът имаше склонност при завихряне от слипстрийма на колата зад която се движи да се отдели от земята в даден момент. Недомислица в аеродинамиката.21:46 24.05.2015