ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Стандартно S63 AMG Coupe ми харесва повече, но всичко си е въпрос на вкус, но знам едно, а то е, че тази кола няма конкуренция, както екстериорно, така и интериорно. Видях на живо S63 COUPE и изглежда наистина впечатляващо, 6та серия която трябва да е конкуренция на Мерцедеса е много назад, както в интериора, така и в екстериора.
Ако съдя според мойте финанси бих карал и Ауди, БМВ, Мерцедес, макар и по-стари, НО ако имах парите за тази кола от статията, никога не бих избрал БМВ или АУДИ.
това е територия на ламборжини ферари бентли, това с тези ки4орий не е за мерцедес нито бмв територия за изява защото както виждаме се осират....нито седалките седалки нито визията визия турили 2 компресора с по големи перки и айдеее цената се умножава по 3.. да и ока4ването не е само голо железо ами боядисано железо
Наистина 6 серия е конкурент на CLS, не на S-Class по-горе. Ако пуснат 8ма вече това ще му бъде съперника. Изчакайте няколко месеца да пуснат новат 7ца и тогава сравнявайте.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 BRABUS
08:43 24.05.2015
2 МSux
Ако съдя според мойте финанси бих карал и Ауди, БМВ, Мерцедес, макар и по-стари, НО ако имах парите за тази кола от статията, никога не бих избрал БМВ или АУДИ.
11:04 24.05.2015
3
11:18 24.05.2015
4 onq s konq
11:36 24.05.2015
5 тошибиян
13:49 24.05.2015
6 SAS
14:02 24.05.2015
7 Кобрата
20:18 24.05.2015
8 Кобрата
20:18 24.05.2015
9 BMW
00:48 25.05.2015
10 Гост
02:11 25.05.2015
11 man sorry
09:55 25.05.2015
12 копеле
13:51 25.05.2015
13 Дудук
19:11 25.05.2015