ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
само така без боклучийски кофи няма да се събира боклука
мухахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахаха
евала модифицирани-рашъни само със такива разработки в космосе............
рашъните и украинките могат да направят гърбавата волга със елено от всеки модел седан на мерцедес от 1955-до-1962 година ама неискат защото ще им излезне много евтино.
е те това направо кърти реже безпощаден гатербанциг и трепа рибата направо с поглед ще си го взема за лов на печурки във гората плюс още нещо ще го скъсвам от секс по-цял ден и нощ на пълнолуние защото съм влюбен в него пък азиатците да си правят секс със поршета
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Марто
11:19 29.05.2015
2 Много сте зле бе faktibg
11:24 29.05.2015
3 само така
мухахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахаха
евала модифицирани-рашъни само със такива разработки в космосе............
11:33 29.05.2015
4 любител
Просто поредното недоразумение с заменена емблема!
11:46 29.05.2015
5 Рашки
11:55 29.05.2015
6 ЗАЗ
Ми направете го от ЗАЗ!-:))
Коментиран от #22
11:59 29.05.2015
7 Златко Кабагьотлийски
Коментиран от #14
12:24 29.05.2015
8 ейде бе
12:37 29.05.2015
9 Гост
12:51 29.05.2015
10 Shmeker
13:24 29.05.2015
11
13:52 29.05.2015
12 конструктор
14:11 29.05.2015
13 Емо 95
Коментиран от #19
14:28 29.05.2015
14 БУМЕР КАМОР
До коментар #7 от "Златко Кабагьотлийски":
w210 razbira se14:32 29.05.2015
15 Красо Зелето
14:48 29.05.2015
16 Бичкията
17:38 29.05.2015
17 Лудвиг
19:42 29.05.2015
18 здравко бомбов
20:20 29.05.2015
19 хахаха
До коментар #13 от "Емо 95":
Русофила една ч...я не може да си направи, та коли да прави!Д...а и пияната нация - просташка!
Коментиран от #23
20:57 29.05.2015
20 Роман (Маверика) Ценов
Коментиран от #24
21:12 29.05.2015
21 само селяните карат РЕНО
21:14 29.05.2015
22 здравко бомбов
До коментар #6 от "ЗАЗ":
https://www.drive2.ru/l/288230376152554994/21:24 29.05.2015
23 Shmeker
До коментар #19 от "хахаха":
А за нашата нация какво ше кажеш?23:18 29.05.2015
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Пеко
07:33 30.05.2015
26 Роман Ценов
До коментар #24 от "VLK":
Колега,ако питаш мен,той дори нормална кола не е карал никога 1 метър,та 4Х4 ще кара.Пише от мое име и само да го намера.12:21 31.05.2015
27 какаду
08:25 03.06.2015