ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Добре са го замислили, но изпълнението е много слабо. Кварталните майстори по-добре се справяха с преправянето. Удължението отзато е неймоверно грозно, а за нещо произведено в завод това е някак си недопустимо, ресурсите са огромни там и направата на различен страничен панел за пикапа е нищожно услилие. Ако са го били направили както трябва може би са щели да продават много повече, все пак навремето хората си живееха по селата и се работеше постоянно из полето, пикапите са много удачни за това.
Аахх какъв разкош !!! Паркирваш Москвето близо до Нармага, вадиш пакет Арда и си пушиш 1 доза катрани, после седаш и си сипваш една голяма ракия и главата е панирана
Големи кочини бяха, нито форма, нито окачване, нито управление нищо прилично, беше ме страх да се возя на тия коли така се олюляваха и накланяха на завоите даже и при ниска скорост. Добре, че имаше Жигулита човек да може да покара или да се повози на що годе прилична кола.
Най големият провал на Московеца настъпи когато от конвейра слезе 412. Голям процент от AL глави на мотора пропускаха вода в маслото.На новите глави от магазина ,първо проба с вода под налягане , после се прекръстваш и тогава монтираш.Соц мъки колкото щеш.
едно време съм се возил после и карал москвич,спомням си че никъде не ни е оставил на път,вярно изглежда все едно с брадвата си го дялал но все пак е технология от 60-70г
Точно "Ижетата" бяха така здрави, че и до ден днешен се срещат тук-там, както впрочем и форсираната 12-тица... А като се има предвид как се работеше продукцията за западните страни, може названието на модела да си е съвсем на място.
това не е автомобил, а начин на мислене и сурова школа. с такъв автомобил е изключено да не знаеш отговорите, на техническите въпроси от листовките, на шофьорските курсове. изпитвам носталгия и умиление, когато видя такъв.
да не говорим, че ако с машина на времето се върне 20 год назад във времето от 1982, във някоя западноевропейска държава или сащ, никой няма да разбере, че е кола от бъдещето. респект!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Калоян
08:45 08.06.2015
2 Рашка
Коментиран от #4
09:17 08.06.2015
3 той
09:33 08.06.2015
4 като гост
До коментар #2 от "Рашка":
Дежурен плювач в действие...09:42 08.06.2015
5 изтината
09:47 08.06.2015
6 гост
10:30 08.06.2015
7 Георги
11:01 08.06.2015
8 427
11:14 08.06.2015
9 Аркадий
Коментиран от #12
11:21 08.06.2015
10 Дошо
11:27 08.06.2015
11
11:56 08.06.2015
12
До коментар #9 от "Аркадий":
11:57 08.06.2015
13 копеле
12:04 08.06.2015
14 го3т
14:55 08.06.2015
15 любител
Да ги пита защо не са ги правили и за вътрешният пазар?!?
17:00 08.06.2015
16 6666
17:41 08.06.2015
17 6666
17:47 08.06.2015
18 Боян
Москвича е направен за
народа.А пък и като го изкараш
от Мототехника чисто нов
си е много добре колата.
Коментиран от #26
20:43 08.06.2015
19 Петър Петков
21:18 08.06.2015
20 фашкия
22:19 08.06.2015
21 роко
07:59 09.06.2015
22 Ivan S
11:44 09.06.2015
23 трошка
16:06 09.06.2015
24 Само КПСС И БКП
18:52 09.06.2015
25 стига бе
21:30 09.06.2015
26 стига бе
До коментар #18 от "Боян":
сефте виждам коментар издържан в хайку стил...:-)))))21:32 09.06.2015
27 Plovdiv
23:47 09.06.2015
28 коперник
20:37 10.06.2015
29 коперник
20:46 10.06.2015