Андрей Ковачев
Андрей Ковачев от Сдружение за дивата природа „Балкани“ коментира казуса "Калиакра" в сутрешния блок на bTV.
“ Искаме да защитим правата на обикновените хора, но най-същественото е дали няма да защитим интереса на г-н Суджука. Опасявам се, че кметът защитава именно интересите на г-н Суджука „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 4545
19:12 08.06.2015
2 бръм
19:41 08.06.2015
3 VEYRON
20:19 08.06.2015
4 Пинокио
Коментиран от #9
20:24 08.06.2015
5 мимо
22:44 08.06.2015
6 дедо Либен
Е, тогава ще си я купя!-:))
Коментиран от #8
00:59 09.06.2015
7 копеле
11:54 09.06.2015
8 Гост на госта
До коментар #6 от "дедо Либен":
Аз пък като видя някой тарикат, да пише "4" вместо "ч".... иде ми да повърна отгоре му...11:31 10.06.2015
9 ярослав станчев
До коментар #4 от "Пинокио":
Хехехехехе,скърца ама прави 6,59 на Ринга.16:29 10.06.2015