12 Юни, 2015 11:14 4 012 7

На старт е новото Audi R18 e-tron quattro

  • audi-
  • r18 e-tron-
  • quattro


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ярослав станчев

    2 0 Отговор
    Какъв звук има това нещо не е истина,все едно минава изтребител.
    Успех на всички отбори,които участват в състезанието и най-вече на Ауди.Чакаме 14-та победа.
  • 2

    0 0 Отговор
    Нисана се представяше много лошо на квалификациите, пилотите се оплакваха от силно недозавиване. Доколкото разбрах тоя Нисан са го оставили само на предно предаване, поради някви проблеми с хибридната система, която трябваше да задвижва задните колела, направо не са в ред тия пистова спортна кола с предно.....
  • 3 ярослав станчев

    1 0 Отговор
    Нисан трябваше да пуснат колите във ВЕЦ.Можеха да участват на Силвърстон и Спа,а дори и да отпаднат поне щяха да ги изпитат в реална обстановка и да знаят проблемите със сигурност.Не знам защо решиха да участват чак на Ле Ман.Грешка е според ме,но те си знаят най-добре.

    Коментиран от #4

  • 4

    1 0 Отговор

    До коментар #3 от "ярослав станчев":

    Като ги гледам май нищо не знаят......
  • 5 Анонимен

    0 0 Отговор
    На мен ми е по-интересно дали порше няма да измъкне победата тази годинa. Все пак те са с най-много победи в историята
  • 6 Ярослав Станчев

    0 0 Отговор
    Както върви май братчетата от Порше ще си подобрят рекорда на 17 победи.Заслужено разбира се.Тойота са огромното разочарование,уж по-бързи с 2 сек от миналата година,а реално са по-бавни с 5.Нисан и те са пълен смях.От цял час недозавиващите им толупи не са влизали в бокса за извънредна смяна на кутия,ходова част,спойлери и други консумативи.
  • 7 ярослав станчев

    0 0 Отговор
    Поздравления за победата на Порше.Завърнаха се подобаващо в Ле Ман.
    Поздравления и Ауди,които въпреки многото проблеми със спукани гуми,катастрофи,наказания все пак стигнаха до подиума.
    Леко разочарование остана от Тойота,не караха на максимума,но явно такава стратегия са избрали,сигурността преди всичко.
    За Нисан просто нямам думи.Не мога да разбера,защо изобщо хвърлиха толкова пари на вятъра???