Техеран: Никоя друга институция, нито друга държава, освен Иран, не е отговорна за управлението на Ормузкия проток
Иранският външен министър Абас Арагчи предупреди днес, че всякаква намеса в управлението на Ормузкия проток от Техеран, извън рамките, предвидени в ...
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Змията
11:09 17.06.2015
2 Супер е
11:15 17.06.2015
3 СамоСелянитеКаратБМВ МустангаЕномерЕдно
11:31 17.06.2015
4 попай
11:49 17.06.2015
5 Факт
13:29 17.06.2015
6 abv
16:37 17.06.2015
7 Гост
16:40 17.06.2015
8 ГОСТ
16:41 17.06.2015
9 205GTI
16:53 17.06.2015
10 Венцо
Направо не ми се тръгваше - красиво, първично, мощно, "реве" като истински звяр и някак си ставаш доста по-забележим в собствените си очи!
През главата ми минаха мисли да открадна колата или да пречукам собственика :-)
Коментиран от #11
17:21 17.06.2015
11 MercedesCLK
До коментар #10 от "Венцо ":
и като се събуди беше с отвити крака нали ? :DКоментиран от #19
17:42 17.06.2015
12 Турбото
Коментиран от #14
19:17 17.06.2015
13 Пепи
20:29 17.06.2015
14 Сульо
До коментар #12 от "Турбото":
@12 Пич, моля те да ме светнеш кое му е забавното?21:16 17.06.2015
15 Гост
21:42 17.06.2015
16 Роман (Маверика) Ценов
21:59 17.06.2015
17 Лазата
22:43 17.06.2015
18 bocho
23:11 17.06.2015
19 Венцо
До коментар #11 от "MercedesCLK":
Приемам коментара ти с усмивка. Само в квартала Мустанзите са поне десет! На всеки пет минути край мен преминава Порше - дали Кайен, дали Кайман, дали Бокстер е все едно. Брабуси. Новата Ес класа. Астон Мартин. Ламборджини Авентадор. И аз с разтропаното си БМВ пред Ламборджинито :-) - обаче ограничението на скоростта е 50 км/час, а глобите са солени и държавата си ги търси!А че се изпотих и ми премаля от мерак да имам такава кола е излишно да добавям. Красиви автомобили, направо религия!
23:19 17.06.2015
20 -_-
Коментиран от #23, #24
00:41 18.06.2015
21 ---------
10:14 18.06.2015
22 -_-
11:41 18.06.2015
23 Ко рече
До коментар #20 от "-_-":
@20 Инфото ти е леко увехтело с има нема едни 15-на години...19:46 19.06.2015
24 ккк
До коментар #20 от "-_-":
Ако можеш да четеш, с изненада ще откриеш,че живееш 15-20 години назад във времето.Или си 7-ми клас и слушаш баща си ,на кана ракия,да разказва култовите лафове,че Форд и външна чешма ,зимата не работят,а?15:18 21.06.2015